Ses Hizmetleri

A Tipi – THK (Toptan Hat Kiralama)

B Tipi

Voip

Numara Taşıma

Yeni Coğrafi Numara Tahsis

0850 li Özel Numara Tahsis


A Tipi – THK (TOPTAN HAT KİRALAMA) Telefon Hizmeti

 

Herhangi bir cihaz kullanmadan, ön kod çevirmeden, bağlı bulunduğunuz Türk santralinin, aradığınız telefon numarasının önüne operatör erişim numarasını ekleyerek çağrıları servis sağlayıcısının omurgasına yönlendirmesini kapsayan erişim teknolojisidir. Toptan Hat Kiralama, A tipi hizmet veren alternatif operatörün müşterisinin telefon hattını yerleşik operatörden kiraladığı; bu sayede A tipi hizmet alan müşterinin tek iletişim noktası haline geldiği hizmettir.

 

Avantajları;

 

  • Telefon numaraları değişmez.
  • Yeni hat tesis edilmez.
  • Arama alışkanlıkları değişmez.
  • Müşteri – Santral arasındaki hat fiziksel olarak yerleşik operatörde kalır.
  • Aylık sabit hat ücretini yerleşik operatör adına müşteriden tahsil eder. Bu sayede aboneler sabit ücret için çift fatura ödeme zorunluluğundan kurtulur.
  • Aboneler; yeni hat başvurusu, iptal, hat nakli veya arıza kaydı gibi tüm başvuru ve işlemleri için yalnızca hizmet aldıkları operatör ile iletişime geçer.
  • Arama yönlerine göre değişen oranda p' e varan tasarruf sağlanır.

 

Voip (Voice Over IP Telefon Hizmeti)

 

Ses sinyallerinin sayısal veriler haline getirilerek, gönderilip alınmasını sağlayan teknolojidir. Müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak projelendirilen, noktadan noktaya data hattı veya mevcut internet altyapısı üzerinden, ses görüşmelerinin IP altyapısı üzerinden gerçekleştirilmesini sağlayan erişim yöntemidir. Normal telefon şebekelerine kıyasla daha hızlı ve kaliteli bir erişim sağlayan Voip’ in fiyat ve işlevsellik gibi temel avantajları vardır. Voip hizmeti, yalnızca ses iletimini değil, sesli mesajdan görüntüye pek çok farklı veri tarzının iletimini de mümkün kılar. Ayrıca arayanın kimliğini görebilir, aramaları yönlendirebilir ve izleyebilirsiniz. Konferans görüşmesi gibi birçok erişim şeklini destekleyen Voip’ in kullanım kolaylıklarına internete bağlanılan her noktadan da ulaşabilirsiniz.

 

Ortalama 5 ile E Tasarruf!

 

NUMARA TAŞIMA HİZMETİ

 

Kurumsal müşterilerinin numaralarını değiştirmeden çözüm ortağı operatörlere taşıyarak veya yeni numara tahsis ederek tasarruf elde edecekleri üstelik sabit ücret ödemeyerek elde edecekleri tasarrufu çok daha fazla arttıracakları bir hizmettir.