Kablosuz Ağ Ürünleri

Kablosuz Ağ Ürünleri 

 

Ruckus Wireless

Ruckus Wireless, ev kullanıcılarından geniş alan ağlarına sahip şirketlere kadar yüksek hızlı kablosuz ağ ihtiyaçlarını karşılayacak ürün yelpazesine sahiptir. Kendine özel patentli anten yapısı ve yönetilebilen access point yapısı sayesinde klasik access pointlere nazaran 5 katı daha yüksek kapsama alanı oluşturmaktadır.
 

Firetide Wireless

Firetide ürünleri ile güvenli, yüksek performanslı kablosuz ağ altyapısını hızlı ve kolay oluşturabilirsiniz ve bu altyapı üzerinden video izleme, internet bağlantısı, ağ erişimi ve geçici ağlar için hızlı dağıtım çözümlerini kullanabilirsiniz.
 
 

TROPOS Networks

TROPOS Networks, Şehir ölçekli kablosuz ağlardaki üstünlüğünü iki yüzden fazla şehirdeki kurulumla perçinlemiş olan patentli TROPOSTM MetroMeshTM mimarisi, sunduğu kablosuz altyapı ile birçok uygulamanın önünü açmaktadır. Müşterileri arasında; belediyeler, polis teşkilatları, kamu kuruluşları, Internet servis sağlayıcılar ve özel sektörden birçok firma bulunan TROPOS MetroMesh, ihtiyaç duyulan güvenliği, güvenilirliği ve düşük maliyetli veri iletim imkânının tek bir altyapıda toplanmasını sağlıyor.
 

Solectek Networks

Solectek Corporation, geniş bant aralığına sahip, veri, video ve ses iletiminde kullanılan kablosuz ürünler üretmektedir. Merkezi San Diego, Kaliforniya'dadır. Tek noktadan WiMAX ve noktadan noktaya kablosuz bağlantı sistemlerinde lisansız ve lisanslı frekans bantlarında 90'dan fazla ülkede kurulumu vardır.