Hakkımızda

FORANET Teknoloji ; temel iş alanı olan iletişim sektöründe, bilinen firmalarla işbirliği yapmaya devam etmekte, sistemler ve ürünler geliştirmekte, tasarlamakta ve yurtdışındaki iş ortaklıklarına ürettirmektedir. Bilişim sektörünü lokomotif sektör olarak konumlandıran FORANET Teknoloji , temin ettiği sistem ve ürünleri yurtiçi piyasalarda pazarlamakta, sistem ve ürünlerin satış sonrası destek, bakım ve servis ağlarını organize etmekte ve yönetmektedir.

 

2004 yılından beri Bilişim Teknolojileri sektöründe var olan kurucuları ile, kaliteyi sürekli kılmayı hedef edinen FORANET Teknoloji 0 yerli sermayeli bir teknoloji şirketidir.

 

İletişim; işletmelerin arkasındaki itici güçtür ve dış dünya ile esnek ve sürekli bağlantı, iletişim altyapısının ana yatırımıdır. Tümleşik İletişim altyapısı ise işletmelerin yeteneklerinin ve etkinliklerinin arttırılması için temel unsurdur. FORANET Teknoloji Akıllı Pbx Sistemlerinin mobil haberleşme, sayısal teknoloji ve omurga şebekelerdeki deneyiminin IP teknolojisi ile birleşiminden oluşan yeni nesil çoğul ortam IP çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.

 

Ayrıca FORANET Teknoloji İletişim çözümlerine ilave olarak, IVR Çözümleri, Çağrı Merkezi Çözümleri, Ses Kayıt Çözümleri, Ses & Video Konferans Ürün ve Çözümleri, Alternatif Operatör Çözümleri, FCT Terminalleri, SIP tabanlı kablolu ve kablosuz uç terminalleri, Telsiz ve Kablolu Telefon Cihazları, WLAN altyapıları ve SHDSL Modem Setleri gibi tamamlayıcı ürün ve çözümlerde sektörün lider firmaların ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini de yürütmektedir.

 

      FORANET Teknoloji Anahtar Teslim Zayıf Akım projeleri konusunda da çalışmaktadır. Bu kapsamda, İletişim Çözümleri, Network Çözümleri, Akıllı Bina Çözümleri (CCTV, Merkezi Anons, Yangın İhbar, SMA ve IP TV, Kartlı geçiş ve bariyer sistemleri, Gazlı Söndürme, PDKS, Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri vb.), Yapısal Kablolama Çözümleri ve Sektörel çözümler konularında projelendirme ve kurulum hizmetleri sağlamaktadır.

 

 FORANET Teknoloji  müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini, söz konusu faaliyet alanları içerisinde uzman kadrosu ile projelendirip, en doğru ürünü en iyi fiyat ve hizmet ile sunma çabasındadır.