Access Point

UBNT NETWORKS

Ubnt Networks ürünleri, geniş ürün yelpazesi ile endüstriyel switch iç ve dış ordam access point çözümleri sunmaktadır. Noktadan – Noktaya, Noktadan – Çok Noktaya erişim ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Kullanım Alanları?

Ubiquiti Networks ürünlerini; Otel, HotSpot, Outdoor Bridge, Kampüs, Indoor Access Point ve Outdoor Access Point Çözümlerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Ölçeklenebilir Kurumsal Wi-Fi Yönetimi


UniFi® Controller yazılımı, düşük gecikme süresi ve yüksek çalışma süresi performansı gerektiren yüksek yoğunluklu istemci dağıtımları için ideal, güçlü, kurumsal bir kablosuz yazılım motorudur. Bulutta çalışan tek bir UniFi Controller birden fazla siteyi yönetebilir: yönetilen servis sağlayıcılar için birden fazla, dağıtılmış dağıtım ve çoklu kiracılık.

 

OTEL WİRELESS ÇÖZÜMLERİ

Günümüzün’ otel konukları standart olarak Wi-Fi istemektedir. Bu ise onların tüm cihazları için binanın her yerinde güvenilir bir bağlantı anlamına gelir.

O halde otelinizdeki Wi-Fi sizin de yararınıza olacak şekilde nasıl çalışabilir? Wi-Fi konuklara istediği şeyi vermenin ve memnuniyeti artırmanın yanı sıra onları çekecek değerli bir platform yaratır – ve onların tekrar gelmesini sağlar.

Wİ-Fİ OTELİNİZ İÇİN NEDEN ÖNEMLİDİR?

UBNT NETWORKS (UBİQUİTİ)  ÜRÜNLERİ NEDİR ?

UBNT Networks, Unifi  AirfiberAirmaxEdgeMax ve diğer ürünlerin tamamı mühendisler tarafından tasarlanıp üretilmektedir. Dünya genelinde kendi ürün gamında en yüksek satış hacmine sahiptir ve yüksek AR-GE yatırımları ile sürekli ürün geliştirme çalışmaları devam etmektedir. 100km’ye kadar farklı mesafe erişim ihtiyaçlarına göre kullanılabilecek ürün çeşitliliği, tasarım ve teknolojiyi entegre etmesi, rakip teknolojilerden ileride ve yenilikçi olması, fiyat-performans karşılaştırmasında rakip teknolojilerden avantajlı olması ürünlerin başlıca özellikleridir.